Nemzetközi gépjárművezető

Vállalkozásunk gépkocsivezető munkatársat keres nyerges, ponyvás szerelvényre. 3-5 napos H – AT/DE/CH/FR/BENELUX turnusok (nemzetközi távolsági részleg), illetve 1-2 napos H – AT/SK/SLO turnusok (regionális részleg), soproni vagy győri indulással.

Elvárások:

  • C+E kategóriás jogosítvány
  • PÁV II vagy III kategória
  • Digitális gépjárművezetői kártya
  • GKI kártya
  • Nemzetközi (leinformálható) tapasztalat
  • Büntetlen előélet

Amit biztosítunk gépkocsivezető munkatársaink számára:

  • Stabil, 30 éves, leinformálható cégháttér
  • Rendezett, kiszámítható üzletmenet
  • Pontos, szerződés szerinti fizetés
  • Bérezés nemzetközi részleg: 700 – 850.000 HUF / hó
  • Bérezés regionális részleg: 600 – 750.000 HUF / hó
  • Jól felszerelt és szakszerűen karbantartott SCANIA / KRONE járműpark
  • Fix vontató
  • Automatikus autópályadíj kezelés minden érintett országban
  • 561/2006/EK maximális betartása
  • Saját, modern, zárt telephely (WiFi, szociális helyiségek, zárt SZGK parkoló, korszerű műhely)
  • Tervezhető otthoni pihenőidő kialakítása, egyéni igények rugalmas figyelembevétele
  • Támogatott bejárás

Kezdés megegyezés alapján

Amennyiben ajánlatunk felkeltette az érdeklődését, további részletekért kérjük jelentkezzen a +36 30 348 5240-os telefonszámon munkaidőben vagy e-mailben: allas@gonczitrans.hu

Betöltött – Fuvarszervező

Jelenleg nem keresünk kollégát erre a pozícióra, de szívesen fogadjuk önéletrajzát, és ha dinamikusan bővülő csapatunkba új embert keresünk, jelentkezni fogunk!

Vállalkozásunk nemzetközi fuvarszervező pozícióba keresi új kollégáját!

Főbb feladatok, munkák:

  • Fuvarok szervezése, illetve a fuvarozókkal való együttműködés koordinálása
  • Szállítási megbízások precíz kivitelezése és nyomonkövetése
  • Optimális járműkihasználás elérése
  • Statisztikák készítése
  • Potenciális, megbízható alvállalkozók felkutatása
  • Napi forgalmi adatok feldolgozása
  • Kapcsolattartás és egyeztetés a partnerekkel magyar és idegen nyelven: esetenkén belföldi illetve külföldi partnerekkel, ügyfelekkel
  • Adatbázis karbantartás
  • Vezetési idők ellenőrzése, betartatása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Min. 1 év szakmai tapasztalat
  • Aktív nyelvtudás, írásban is (Német) Rendszerszemlélet
  • Megbízható, felelősségteljes, precíz munkavégzés Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • MS Office felhasználói ismeretek
  • Csapatmunka

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Logisztikai területen szerzett tapasztalat
  • Jó kommunikációs és problémamegoldó képesség
  • Önálló, pontos, munkavégzés, együttműködő készség
  • Pozitív hozzáállás, rugalmasság

Munkavégzés helye: Sopron

Betöltött – Raktáros/ Targoncavezető

Új munkatárs feladatai:

  • Bejövő- kimenő áruk kezelése, könyvelése
  • Raktári rend folyamatos fenntartása
  • Anyagmozgató gépen és IT eszközök megfelelő használata

Pályázóval szembeni szakmai elvárások:

  • Raktározásban és adminisztrációban szerzett több éves tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Versenyképes jövedelem
  • Modern raktár és munkakörülmények
  • Hosszútávú, biztos munkahely

A munkavégzés helye: Sopron